Usługi logistyczne w zakresie obsługi handlingowej przesyłek lotniczych.


Specjalistyczne szkolenia z obsługi ładunków lotniczych

sprawdź

Rozwiązania

Twoja spedycja lotnicza nigdy nie była tak prosta. Handling i transport dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb:

Wszystkie procesy w naszym łańcuchu logistycznym, jak i dla każdej przesyłki są doskonale skoordynowane, tak aby spełniały wymogi nowoczesnej obsługi spedycji lotniczej.

Podróż zaczyna się u:

1

Producenta

Koordynujemy odbiór Twoich przesyłek. Nasza krajowa sieć spółek partnerskich zapewnia sprawną obsługę magazynowo transportową. Na Twoje zlecenie, odbierzemy w Polsce oraz Europie środkowo-wschodniej. Powiedz nam skąd mamy odebrać Twoją przesyłkę.

2

Magazyn

Oferując transport od dostawcy do magazynu, gwarantujemy efektywny i sprawny transfer przesyłki do przewoźnika lotniczego. Wszystkie procesy w naszym łańcuchu logistycznym są skoordynowane w sposób optymalny dla każdej przesyłki.

3

Przewoźnik

Dzięki naszemu zintegrowanemu konceptowi logistycznemu (odbiór, przygotowanie Ready For Carrige, kontrola bezpieczeństwa, budowa jednostek załadunkowych ULD), możesz w pełni skoncentrować się na swoim biznesie spedycyjnym, będziesz na bieżąco powiadamiany o statusie Twojego zlecenia. Możesz też skorzystać z naszego doświadczenia w zakresie logistyki e-commerce.