Czy znają Państwo swoje potrzeby szkoleniowe? Silver Cargo Academy to najlepszy wybór dla Państwa Firmy – oferujemy profesjonalne doradztwo oraz zapewniamy najwyższy poziom szkoleń.

Zapraszamy do kontaktu

+48 795 475 888

O nas

Silver Cargo Academy powstało z myślą o rosnących potrzebach Klientów w zakresie szkoleń personalnych w sektorze lotniczym. Naszą ideą jest kreowanie programów szkoleń „uszytych na miarę” Państwa oczekiwań.
Wyróżnia nas innowacyjność i elastyczność. Nasi instruktorzy mogą pochwalić się nie tylko wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń ale przede wszystkim wiedzą praktyczną, którą z entuzjazmem przekazują.
Nasza oferta wychodzi daleko poza przyjęte standardy, co czyni nas najlepszym wyborem dla Państwa Firmy.

Oferta

Nasz profesjonalizm wyraża się nie tylko w kompleksowym podejściu do prowadzenia szkoleń.
Z przyjemnością dokonamy analizy Państwa potrzeb oraz dopasujemy program do prowadzonej działalności – z uwzględnieniem jej specyfiki.
Dodatkowo opracujemy dla Państwa program ochrony materiałów niebezpiecznych wysokiego ryzyka.

Pobierz ofertę

Szkolenia

Szkolenia z bezpiecznego transportu materiałów niebezpiecznych drogą powietrzną

Dla nadawców, spedytorów oraz agentów obsługi naziemnej:

7.1

Personel odpowiedzialny za przygotowanie przesyłek zawierających materiały niebezpieczne

7.2

Personel odpowiedzialny za procesowanie lub akceptację ładunków lotniczych (innych niż materiały niebezpieczne)

7.3

Personel odpowiedzialny za procesowanie lub akceptację przesyłek zawierających materiały niebezpieczne

zapisz się

Cargo Basic

Dla spedytorów lotniczych

To podstawowe szkolenie dla spedytorów lotniczych, którego celem jest zapoznanie uczestników z zasadami organizacji i obsługi towarów transportowanych drogą lotniczą.

zapisz się

IATA LAR – Live Animals Regulations

Transport żywych zwierząt drogą powietrzną

Szkolenie opiera się na zapoznaniu uczestnika z przepisami i procedurami obejmującymi zagadnienia związane z transportem żywych zwierząt drogą lotniczą.

zapisz się

Ochrona Lotnictwa Cywilnego

JUŻ DOSTĘPNE!

11.2.3.9

Szkolenie specjalistyczne zawodowe osób posiadających nienadzorowany dostęp do identyfikowalnego ładunku lotniczego i identyfikowalnej poczty lotniczej, do których zastosowano wymagane środki kontroli w zakresie ochrony, oraz osób stosujących środki kontroli w zakresie ochrony w odniesieniu do ładunku lotniczego i poczty lotniczej inne niż kontrola bezpieczeństwa.

11.2.7

Szkolenie osób wymagających ogólnej świadomości w zakresie ochrony lotnictwa cywilnego.

11.2.6.2

Szkolenie w zakresie świadomości ochrony lotnictwa cywilnego.

11.2.2

Szkolenie podstawowe osób wykonujących zadania wymienione w pkt 11.2.3.1, 11.2.3.4 i 11.2.3.5 oraz w pkt 11.2.4,11.2.5 i 11.5 (pkt 11.2.2 załącznika do rozporządzenia wykonawczego komisji (UE) 2015/1998) z dnia 5 listopada 2015 r. ustanawiającego szczegółowe środki w celu wprowadzenia w życie wspólnych podstawowych norm ochrony lotnictwa cywilnego

zapisz się

Nasi specjaliści

Magdalena Podgórska

Kierownik Zespołu Instruktorów, Instruktor ds. materiałów niebezpiecznych. Posiada bogate wieloletnie doświadczenie w pracy w spedycji lotniczej oraz w dużych spółkach sektora lotniczego. Wpisana na listę instruktorów materiałów niebezpiecznych pod numerem 65/INS/DG/ULC/2023.

Paulina Skorek-Hadzińska

Kierownik Biura Szkoleń, odpowiedzialna za procesy planowania i organizacji szkoleń, a także prowadzenie dokumentacji. Dba o utrzymanie najwyższej jakości prowadzonych szkoleń poprzez ścisłą współpracę z instruktorami oraz kontakt z Klientami. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Wyższej Szkoły Bankowej.

dr Magdalena Żelazo

Ekspert w zakresie organizacji, obsługi naziemnej i transportu ładunków drogą powietrzną. Od 13 lat aktywnie w branży lotniczej. Doktor nauk humanistycznych specjalizująca się w analizie procesów transportu materiałów niebezpiecznych drogą powietrzną. Numer instruktora w wykazie ULC: 1/INS/DG/ULC/2022

Agata Motyl

Instruktor ds. materiałów niebezpiecznych, posiada 12-letnie doświadczenie w akceptacji materiałów niebezpiecznych dla przewoźników lotniczych, 7 doświadczenia jako Instruktor materiałów niebezpiecznych w tym byłej kat. 6, LAR, Cargo Basic oraz szkoleń magazynowych. Wpisana na listę instruktorów materiałów niebezpiecznych pod numerem 15/INS/DG/ULC/2023.

Wiktoria Mamos

Instruktor Ochrony Lotnictwa Cywilnego oraz Instruktor ds. materiałów niebezpiecznych, posiada 7 letnie doświadczenie w branży lotniczej, ponad 600 godzin trenerskich spędzonych z uczestnikami w Sali szkoleniowej. Wpisana na listę instruktorów Ochrony Lotnictwa Cywilnego pod numerem ULC/LOB/2021/013 oraz na listę instruktorów materiałów niebezpiecznych pod numerem 64/INS/DG/ULC/2023.

    Skorzystaj z naszego
    formularza kontaktowego

    Polityka prywatności