Usługi logistyczne w zakresie obsługi handlingowej przesyłek lotniczych.


Specjalistyczne szkolenia z obsługi ładunków lotniczych

sprawdź

O nas

Jesteśmy ekspertami w świecie handlingu frachtu lotniczego. Wieloletnie doświadczenie i wiedza, którą stale poszerzamy, przekładają się na nasz dynamiczny rozwój. Podejmowanie nowych wyzwań wyznacza kierunki naszych działań. Misją Silver Cargo jest zapewnienie najwyższego poziomu świadczonych usług w sposób kompleksowy i z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb Klienta, a także permanentny rozwój biznesowy polegający na odpowiednim wykorzystywaniu potencjału płynącego z otoczenia.

Na potrzeby współpracy ze spółką Lufthansa Cargo AG, opracowaliśmy inteligentny model transportu oraz obsługi w modelu hub&spoke dla przesyłek lotniczych i e-commerce w Europie środkowo-wschodniej.

W ramach Działu Drogowego wspieramy naszych Klientów i Partnerów w realizacji odbiorów i dostaw, zarówno na lotniska, jak i na terenie całej Polski i Unii Europejskiej. Każdego dnia realizujemy wiele ciekawych projektów. Nasza kadra posiada wieloletnie doświadczenie w wycenach i organizacji transportu drogowego, starając się oferować jak najlepsze stawki i rozwiązania.

Silver Cargo jest rozwiązaniem na miarę rosnących cyfrowych oczekiwań łańcucha dostaw. Wspieramy tych, którzy w sposób aktywny przyczyniają się do wzrost rynku handlu międzynarodowego oraz e-commerce: spedytorów, firmy przewozowe, platformy handlowe i sprzedawców działających on-line.

Nasze certyfikaty

Oddziały

KTW-Pyrzowice

siedziba spółki znajduje się na terenie Terminalu Cargo Lotniska im. Wojciecha Korfantego w Katowicach – Pyrzowicach


Kontakt

WAW-Raszyn – NOWY ODDZIAŁ!

na terenie Ideal Idea Park w Raszynie,
tuż obok Lotniska Chopina


Kontakt